Надаємо комплексну правову допомогу суб’єктам господарювання та приватним особам щодо ведення бізнесу в Україні, вирішення складних юридичних спорів у сфері зайнятості, трудового права та екологічного права.
Ми є однією з небагатьох юридичних фірм в України, яка чітко окреслила свою спеціалізацію. Високий експертний рівень юридичної фірми ELAW у сфері трудового та екологічного права пов’язаний з багаторічним практичним досвідом та значними науковими досягненнями її засновників.
Наші адвокати та юристи мають великий досвід у впровадженні та застосуванні інноваційних рішень у обраних нами практиках. Ба більше, поєднання практичного досвіду та глибоких наукових знань дозволяє нам супроводжувати наших клієнтів в процесі прийняття складних рішень, використовуючи сучасний підхід до питань застосування національного та іноземного законодавства з особливою увагою до мінімізації ризиків, які виникають в процесі ведення бізнесу в Україні.
Ми працюємо по всій Україні і будемо раді допомогти Вам експертною оцінкою ситуації, яка потребує допомоги юристів, прибувши до Вас особисто або використовуючи технології відеоконференцій.

Наша команда

Напишіть нам

    Дякуємо!. Ваше повідомлення успішно надіслано...
    Вибачте, спробуйте пізніше

    Ми зателефонуємо вам!