Юридичний аудит з питань трудового права

Роботодавці та керівники відділів кадрів інколи можуть не знати про існуючі недоліки, які виникають при виникненні, дії чи припиненні трудових відносин з працівниками, тим самим наражаючи компанію на ризик бути притягнутою до відповідальності за порушення трудового законодавства. Команда ELAW допомагає звернути увагу на ці порушення, вказати як їх виправити і таким чином уникнути відповідальності, яка досить часто виливається у багатомільйонні штрафи.
Ми проводимо аудит, що охоплює перевірку на відповідність національному законодавству усіх аспектів застосування трудового законодавства в компанії під час здійснення нею своєї основної діяльності. Це важливо, особливо, в контексті постійних змін у законодавчих актах, про існування яких багато підприємств не знають.
Наш аналіз враховує судові та адміністративні рішення (зокрема, звертаємо увагу на рішення Державної служби з питань праці), які при проведенні аудиту дозволяють максимально вирівняти ризик.
Ми прагнемо забезпечити, щоб співпраця з нами дозволяли роботодавцям впроваджувати більш вигідні і в той же час більш безпечні та дешеві рішення у сфері використання праці найманих працівників.

Напишіть нам

    Дякуємо!. Ваше повідомлення успішно надіслано...
    Вибачте, спробуйте пізніше

    Ми зателефонуємо вам!