Назар Шпарик

Партнер, адвокат, кандидат юридичних наук

Ключові спеціалізації:

  • судове представництво,
  • земельне право,
  • екологічне право,
  • нерухомість та будівництво.
Як частина своєї повсякденної практики, Назар підтримує суб’єктів господарювання та приватних осіб у земельних питаннях та у сфері дозвільної документації на будівництво. Він консультує клієнтів у прийнятті стратегічних рішень щодо довгострокових програм та ділової практики, пов’язаної з екологічним та земельним законодавством.
Голова Комітету екологічного та земельного права Ради адвокатів Львівської області, член Асоціації правників України, випускник програми «Адвокат майбутнього» у 2019 році, сертифікований тренер та юридичний консультант з процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД), стипендіат багатьох закордонних університетів, автор понад 25-ти наукових фахових публікацій у сфері екологічного та земельного права.
Доцент кафедри соціального права Львівського національного університету імені Івана Франка. У 2017 році захистив дисертацію у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка по спеціальності 12.00.06 – земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право на тему: «Міжнародно-правові акти як джерела екологічного права України».
Окрім юридичної освіти, Назар фахово володіє німецькою мовою, вільно володіє англійською та польською мовами. Неодноразово брав участь у різноманітних школах німецького, австрійського, польського та європейського права (Brühl, Vienna, Krakow, Heidelberg, Gottingen, Würzburg, Tübingen, Bonn).

Напишіть нам

    Дякуємо!. Ваше повідомлення успішно надіслано...
    Вибачте, спробуйте пізніше

    Ми зателефонуємо вам!